דף הבית / אודותינו

אודותינו

אודותינו

משרד עורכי דין סמרה ושות', הינו משרד בוטיק המתמחה, מזה 20 שנים, בתביעות בגין רשלנות רפואית, מימוש זכויות רפואיות ונזקי גוף.

הטיפול המשפטי הניתן על ידי משרדנו כולל, בין היתר, סיוע , לווי וייצוג משפטי בתביעות על פי חוק הביטוח הלאומי, תביעות לפטור רפואי ממס הכנסה לנכים ולחולים במחלות קשות, תביעות לקצין תגמולים, ולניידות. וכן בתביעות כנגד חברות ביטוח, בגין תאונות דרכים ורשלנות רפואית.

למשרדנו מונטין רב וידע עשיר שנצבר במהלך שנות פעילותנו רבת השנים והוא נחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בתחום, עליו נמנה צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין.

שיטת העבודה שהתווינו לעצמנו, במהלך השנים הרבות של פעילותנו, חובקת בחובה רצינות מרבית, השקעה וטיפול מסור ומקצועי בלקוחותינו.

השירותים המשפטיים הניתנים על ידי משרדנו כוללים לווי בפני ועדות הרפואיות, היעזרות במומחים רפואיים ומקצועיים, ייצוג בבית משפט ובבית הדין לעבודה.

עד כה, סייענו לאלפי נפגעי גוף, מוגבלים ובעלי נכויות למצות את זכותם ולקבל פיצוי כספי. אנו נשמח לסייע גם לכם למצות את זכותכם ולקבל את הפיצוי המגיע לכם.

רגע לפני שפונים לקבלת עזרה

במהלך שנות עבודתנו, נוכחנו לדעת, כי במקרים רבים לקוחותינו לא היו מודעים כלל לזכותם להגיש תביעה, או שלא ידעו למי לפנות על מנת לקבל ייצוג משפטי ועזרה מקצועית ממשרד המתמחה בתחום. במקרים אחרים, גם אלה שכן פעלו למימוש זכויותיהם לא תמיד הצליחו למצותן, בשל חוסר ידע משפטי והבנה רפואית ולא פעם נפגעו בשל כך.

חשוב להבין, כי מדובר בתביעות מורכבות המערבות מתחומי המשפט והרפואה. בין השניים, קיימת דינמיות בלתי פוסקת המושפעת באופן מתמיד ממצבו הרפואי של הניזוק, החל מרגע הפגיעה, שלבי הריפוי וההחלמה ועד לרגע התגבשות הנזק.

דנמיות זו מחייבת התייחסות משפטית שונה וגמישה באופן ניהול תיקים אלה.

אל תתבלבלו ! דנמיות זו אינה פוסחת גם על אלה המנהלים תביעות למימוש "זכויות רפואיות" על פי חוק הביטוח הלאומי, חוק הנכים, הסכם הניידות פקודת מס הכנסה וכו', במקרים אלה, התביעה לא מתמצת רק בהגשת חומר רפואי, או הופעה לדיון בפני ועדה רפואית.

חוקים אלה מקנים לכם כתובעים קשת רחבה של זכויות המאפשרת לכם גם לקבל סעד משפטי במסגרתם, ככל שהדבר נדרש. לעיתים, הצורך בקבלת סעד משפטי הוא דבר הכרחי ואף נחוץ לשם מיצוי מלוא הזכויות שלכם. כך למשל, הגשת ערר על החלטת ועדה רפואית, או הגשת ערעור על החלטות ועדה רפואית לעררים, או תביעה כנגד החלטות של פקידי תביעות/קצין תגמולים, מוסדות רפואיים, חברות ביטוח ומזיקים שונים.

אנו בדעה, שמלאכת הטיפול בתביעות אלה צריכה להיעשות בידי עורכי דין העוסקים בתחום ! כל דרך אחרת מהווה טיפול חלקי בלבד. הסתכלות צרה על אופן ניהול התביעה שלכם, בלי לקחת בחשבון את ההיבטים המשפטיים שבה עלולה לפגוע קשות בזכויותיכם, במיוחד כאשר יקום הצורך לתת מענה משפטי מצדכם.

הגשת תביעה באמצעות עו"ד העוסק בתחום עשויה להגדיל את סיכויי הצלחתכם.

משרדנו מהמובילים בתחום ובעל ניסיון רב בתביעות אלה.

אנו נשמח לסייע גם לכם למצות את זכותכם ולקבל את הפיצוי הכספי המגיע לכם. 

 

אודות הכותב

עו"ד יובל סמרה הינו שותף ובעלים במשרד סמרה ושות', עורכי-דין ונוטריון המתמחה מזה 20 שנה בתביעות למימוש זכויות רפואיות, רשלנות רפואית וביטוח.