דף הבית / אודותינו

אודותינו

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  במהלך שנות עבודתנו, נוכחנו לדעת, כי במקרים רבים לקוחותינו לא היו מודעים כלל לזכותם להגיש תביעה, או שלא ידעו למי לפנות על מנת לקבל ייצוג משפטי ועזרה מקצועית ממשרד המתמחה בתחום. במקרים אחרים, גם אלה שכן פעלו למימוש זכויותיהם לא תמיד הצליחו למצותן, בשל חוסר ידע משפטי והבנה רפואית ולא פעם נפגעו בשל כך.

  חשוב להבין, כי מדובר בתביעות מורכבות המערבות מתחומי המשפט והרפואה. בין השניים, קיימת דינמיות בלתי פוסקת המושפעת באופן מתמיד ממצבו הרפואי של הניזוק, החל מרגע הפגיעה, שלבי הריפוי וההחלמה ועד לרגע התגבשות הנזק.

  דינמיות זו מחייבת התייחסות משפטית שונה וגמישה באופן ניהול תיקים אלה.

  אנו בדעה, שמלאכת הטיפול בתביעות אלה צריכה להיעשות בידי עורכי דין העוסקים בתחום ! כל דרך אחרת מהווה טיפול חלקי בלבד. הסתכלות צרה על אופן ניהול התביעה שלכם, בלי לקחת בחשבון את ההיבטים המשפטיים שבה עלולה לפגוע קשות בזכויותיכם, במיוחד כאשר יקום הצורך לתת מענה משפטי מצדכם.

  משרד עורכי דין סמרה ושות', הינו משרד בוטיק המתמחה, בין היתר , כבר מעל 20 שנים, בתביעות בגין רשלנות רפואית, ביטוח לאומי ונזקי גוף.

  משרדנו מעניק טיפול משפטי מקיף שנבנה עבור כל תיק ותיק בהתאם לנסיבותיו הייחודיות, המלצה על מסלולי תביעה אפשריים ולווי וייצוג משפטי בקשת הרחבה של מימוש הזכויות הרפואיות בביטוח לאומי, פטור רפואי בתביעות מס הכנסה לנכים ולחולים במחלות קשות, תביעות לניידות, חברות ביטוח ורשלנות רפואית.

  אנו מתפארים בהישגים הרבים שהצלחנו להגיע אליהם עבור לקוחותינו ובמוניטין הרב והעשיר שנצבר במהלך שנות הפעילות של משרדנו,שנחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בתחומי עיסוקיו, הכולל צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין.

  שיטת העבודה שהתווינו לעצמנו, במהלך השנים הרבות של פעילותנו, חובקת בחובה רצינות מרבית, השקעה וטיפול מסור ומקצועי בלקוחותינו.

  השירותים המשפטיים הניתנים על ידי משרדנו כוללים לווי בפני ועדות הרפואיות, היעזרות במומחים רפואיים ומקצועיים, ייצוג בבית משפט ובבית הדין לעבודה.

  עד כה, סייענו לאלפי נפגעי גוף, מוגבלים ובעלי נכויות למצות את זכותם ולקבל פיצוי כספי. אנו נשמח לסייע גם לכם למצות את זכותכם ולקבל את הפיצוי המגיע לכם.

  סמרה מדברים על זכויות רפואיות

   ערוץ פודקאסטים

  עדכונים שוטפים, הסברים על מסלולי תביעה אפשריים, מקרים משפטיים, הרצאות, ראיונות ומענה לשאלות . לכניסה לערוץ לחצו על הלחצן מטה, או לחצן "ערוץ הפודקאסטים" בתפריט מעלה.

   מן המדף המשפטי

  עשרות תיקים המנוהלים מעת לעת במשרדנו. ביטוח לאומי, בתי משפט ובתי הדין. הנה מקצת המקרים המטופלים בימים אלה. לכניסה לחצו על הלחצן מטה, או בתפריט "מקרים בטיפול" מעלה.

  ההצלחות שלנו

  אנו גאים בהישגים המרשימים של משרדנו שהובילו לתשלום פיצוי מירבי ללקחותינו בתיקים שטופלו על ידינו. הנה מספר דוגמאות להצלחות שלנו. לכניסה לחצו מטה, או בלחצן "סיפורי הצלחה" בתפריט מעלה.

  שלחו לנו הודעה בוואטסאפ
  סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון