דף הבית / רשלנות רפואית / מתי מדובר ברשלנות רפואית

מתי מדובר ברשלנות רפואית

סובלים מנזק רפואי ? אז מתי מדובר ברשלנות רפואית

אנחנו לא אלים ולא בני אלמוות. מדי יום חשוף גופנו למחלות ולפציעות, אשר מחייבות אותנו פעמים רבות לפנות לקבלת עזרה וטיפול רפואי מהגורמים הרפואיים המקצועיים האמונים על שמירת בריאותנו.

מתוך אמונה, כי אותם גורמים רפואיים יסייעו לנו במצוקתנו בעת הצורך, אנו ממהרים להפקיד את גופנו בידיהם וסומכים על בקיאותם ועל הידע המקצועי שלהם ללא כל חקירה, דרישה וללא כל חשש.

כולנו מצפים לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורנו, אך למרבה הצער זה לא תמיד כך. לא פעם אנו עדים למקרים העולים כדי רשלנות רפואית מצד הגורמים הרפואיים המטפלים, בין אם זה במתן טיפול רפואי שגוי לחולה, או הימנעות ממתן טיפול רפואי מקום בו היה נדרש לתתו, או איבחון רפואי לקוי שהוביל להחמרה במצבו הרפואי של החולה ולנזק וכיוצא בזה.

אם גם אתם סובלים מנזק גוף שנגרם מהליך רפואי שעברתם , מומלץ לבדוק אם מדובר ברשלנות רפואית. אם כן – ייתכן וגם אתם זכאים לקבל פיצויים !

חשוב להבין, כי מדובר בתביעות מורכבות מאוד העוסקות בתחום של משפט ורפואה ומומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה העוסק בתחום בטרם תפעלו .

למשרדנו מונטין רב וידע עשיר שנצבר במהלך שנות פעילותנו רבת השנים והוא נחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בתחום, עליו נמנה צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין ויועצים רפואיים מהמובילים בארץ, אשר יסייעו לכם למצות את זכותכם ולקבל את הפיצויים שמגיעים לכם.

מגוון מקרים של רשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא שם כולל למגוון של מקרים. רשלנות רפואית עשויה להיגרם בנסיבות שונות ובכל סוג של פעולה רפואית, בהליך טיפולי פשוט כמו מתן תרופה לאחר איבחון תחלואה, או כזה שהוא מורכב כגון ניתוח רפואי, הריון ולידה ועוד…

קרא עוד …

מהי רשלנות רפואית

רשלנות רפואית קיימת במגוון רחב של תחומי הרפואה, כגון, ניתוחים, טיפולי שיניים, היריון, לידה , איבחון מחלה ועוד. הגם שכך, יש לזכור, כי לא כל טעות של רופא תיחשב לרשלנות רפואית והשאלה היא מהי אותה הטעות שתיחשב לרשלנות רפואית…

קרא עוד …
שלחו לנו הודעה בוואטסאפ
סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון