דף הבית / רשלנות רפואית / רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

 רשלנות בניתוח פלסטירשלנות רפואית בניתוח פלסטי או  קוסמטי יכולה לגרום לפציעות רבות, כגון:נזק עצבי, לפעמים קבוע. שגיאה בהרדמה, אשר עלולה לגרום פגיעה במוח או מוות.הצטלקות קשה, אשר יכול להוביל בטווח ארוך לחוסר תנועה.זיהום,השחתה ועוד'.

ניתוחים פלסטיים או קוסמטיים מאוד פופולרים כיום. יותר ויותר אנשים מבקשים לעבור ניתוח פלסטי כדי לשפר את המראה שלהם, לתקן מומים ונזקים מילה, פציעה או תאונה.  כמו כל הליך כירורגי, ניתוח פלסטי או קוסמטי כרוך בסיכונים מסוימים, כגון זיהום וסיבוכים אחרים. למרבה הצער קיים גידול הולך וגובר במספר האנשים המחזיקים עצמם כמומחים, ואיתם כמות הטעויות.טעות בניתוח קוסמטי יכולה להתרחש גם כאשר מדובר בניתוח פשוט ושגרתי  כמו זריקות בוטוקס.למרות שניתוח פלסטי נעשה באופן יזום על ידי המטופל, עדיין המטופל זכאי לכך שהרופא יהיה רופא מומחה ומוסמך.

ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוחים פלסטיים קוסמטיים. זריקות בוטוקס, שאיבת שומן, הגדלת-חזה, מתיכת הפנים ,מתיחת בטן, השתלת שיער ועוד, דורשים מומחיות רפואית והדרכה נכונה. ללא ידע וזהירות, עלול להתרחש נזק חמור לגוף המטופל, במקרים מסוימים מכוערים לצמיתות.

במסגרת תביעה לרשלנות בניתוח פלסטי או קוסמטי, צריך להוכיח רשלנות לפי הסטנדרט המקובל של טיפול בתוך הקהילה הרפואית על פי מבחן "הרופא הסביר", קרי בהתאם ליע הרפואי הקיים והמקובל באותו המקרה. אם הרופא הקוסמטי לא מאומן כראוי לבצע את ההליך הוא או הוא מבצע מצג שווא בהצגת ניסיונו או האישורים שבידו, או לא מסביר כראוי למטופל את כל הסיכונים והחלופה לניתוח ומחתימו על טופס הסכמה לניתוח המפרט את כל הסיכונים,  ייתכן כי זה ייחשב רשלנות בניתוח פלסטי או קוסמטי

שלחו לנו הודעה בוואטסאפ
סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון