דף הבית / רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

לא-זכית-לא-שילמת

מגוון מקרים של רשלנות רפואיתפניה לעורך דין רשלנות רפואית

הגשת תביעת רשלנות רפואית מצריכה ידע מקצועי ולכן מומלץ לבצע פניה לעורך דין רשלנות רפואית המתמחה בתחום זה ועוסק בו. עורכי דין רבים עוסקים בתביעות נזיקין אך התחום של רשלנות רפואית מצריך טיפול שונה. עורך דין העוסק בתחום רשלנות רפואית יש לו את הכלים והרופאים אשר בעזרתם יוכל לבדוק  את סיכויי התביעה, להפנות   את הלקוח לרפואיים מומחים מתאימים, לדרוש ולקבל את המסמכים הרפואיים ולייצג את הלקוח בבית המשפט. פנייה לעורך דין העוסק בתחום רשלנות רפואית תגדיל משמעותית את הסיכוי לקבל  סכום פיצוי ראוי .

 קרא עוד …

.

מחלת מקצוע סמרה ושות' עורכי דין

מקרים של רשלנות רפואית

שלנות רפואית עשויה להיגרם בנסיבות שונות ובכל סוג של פעולה רפואית.

במקרים שבהם מדובר בחולה הנזקק לניתוח, חלות מספר חובות על הרופא המטפל טרם כניסתו של החולה לניתוח. על הרופא לספק לחולה את כל המידע על מהלך הניתוח והסיכונים הכרוכים בו וכן לבצע את הניתוח במיומנות ובדרך כפי שרופא סביר היה מבצעו.

מטופל שלא הוסברה לו על ידי הרופא מטרת הניתוחף קיומן של חלופות שונות לניתוח או דרך אחרת לביצועו, סיכויי ההצלחה של הניתוח והסיבוכים הנלווים אליו, ייחשב כמי שלא נתן הסכממ מדעת לניתוח ויוכל להגיש תביעה מתאימה לבית משפט על הנזק שנגרם לו.

קרא עוד …

 

ועדה רפואית - סמרה ושות' עורכי דין

מהי רשלנות רפואית

מדי יום חשוף גופנו למחלות ולפציעות, אשר מחייבות אותנו פעמים רבות לפנות לקבלת עזרה וטיפול רפואי מהגורמים הרפואיים המקצועיים האמונים על שמירת בריאותנו.

מתוך אמונה, כי אותם גורמים רפואיים יסייעו לנו במצוקתנו בעת הצורך, אנו ממהרים להפקיד את גופנו בידיהם וסומכים על בקיאותם ועל הידע המקצועי שלהם ללא כל חקירה, דרישה וללא כל חשש.

 

שלחו לנו הודעה בוואטסאפ
סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון