דף הבית / תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

 כל מה שצריך לדעת על תנאי שימוש באתר

 1. ברוכים הבאים לאתר סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון, המכיל מידע, טפסים ומסמכים בנושאים משפטיים מגוונים (להלן – "האתר").
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף להסכמתך לאמור בתנאים הכלולים בתקנון זה.
 3. האמור בלשון זכר ו/או האמור בלשון יחיד באתר מתייחס גם ללשון נקבה ולהפך, וגם לשון רבים ולהפך.
 4. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות שאינן חוקיות.
 6. המסמכים המוצגים באתר מובאים כדוגמאות כלליות ואין בהם בכדי לשמש תחליף לייעוץ מקצועי מגורם מוסמך,והסתמכות עצמאית על המידע נעשית באחריות המשתמש בלבד
 7. המידע המוצג באתר, אינו בא במקום ייעוץ משפטי של גורם מקצועי מוסך ואינו מהווה המלצה או הנחיה בדרך הפעולה שעל המשתמש לפעול או לנקוט במקרה כזה או אחר.
 8. להנהלת האתר לא תהיה כל אחריות לנזק כספי או נזק אחר כלשהו ישיר ו/או עקיף ואשר ייגרם למשתמש אשר השתמש בתכנים המובאים באתר על דעת עצמו ומבלי לקבל ייעוץ מקצועי מהנהלת האתר.
 9. יובהר כי מידע המוצג באתרי אינטרנט אחרים המקושרים לאתר אינו נמצא באחריות האתר ואינו מפועל על ידי מנהלי האתר, ואין בהכנסת הקישורים באתר בכדי להוות אישור למידע המופיע בהם.
 10. האתר אינו אחראי לכך כי קישור לאתר מסוים המוצג באתר יהיה זמין וללא תקלות ו/או "נפילות".
 11. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 12. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.
 13. שימושים באתר  המתאפשרים על ידי הרשמה לאתר וקבלת שם משתמש וסיסמה , הינם אישיים ולא ניתנים להעברה לאדם אחר. להנהלת האתר יש הזכות לאשר רישום משתמש או להפסיק רישום משתמש , וכן להוסיף או להגביל השימוש בתכנים שבאתר למשתמשים מסוימים  על ידי קבלת שם משתמש וסיסמה, והכל לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 14. הנך מצהיר כי ידוע לך שלאתר הרשות לשלוח לנרשם באמצעות פרטי ההתקשרות שציינת מידע צרכני או כל מידע אחר, כאשר תוכל להסירו לבקשתך מרשימת התפוצה באתר.
 15. האתר נועד לשימוש אישי של המשתמש ולא לכל שימוש מסחרי  וחל איסור להעתיק, להפיץ, לפרסם, לשווק למכור ולעשות שימוש מסחרי מכל סוג שהו , בתמונה, טקסט , טופס או מסמך  או כל תוכן אחר באתר , ללא קבלת הסכמה בכתב ומראש ממנהלי האתר .
 16. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 17. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
 18. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 19. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 20. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

 

שלחו לנו הודעה בוואטסאפ
סמרה ושות', משרד עורכי דין ונוטריון